PRAWDZIWA EUROPA – EUROPA CHRISTI

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele

Proszę o podpis poparcia dla listy Prawdziwa Europa – Europa Christi, którą reprezentuję w Wielkopolsce. Jeśli uważacie, że sprawy, które reprezentujemy są ważne i warte, aby o nie zabiegać w Europie, to wydrukujcie listę z załącznika podpiszcie ją sami i dajcie do podpisania najbliższym. Bez Waszego poparcia nie wystartujemy. Podpisaną listę można oddać w naszym biurze w Poznaniu przy ul. Ratajczaka 44, wysłać pocztą na adres: Biuro Poselskie Marka Jurka Poznań ul. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań lub zadzwonić na numer 506 478 426 i odbierzemy bezpośrednio.

Z wyrazami szacunku

Bogusław Kiernicki

PRAWDZIWA EUROPA – EUROPA CHRISTI

to chrześcijańska koalicja wyborcza Prawicy Rzeczypospolitej Marka Jurka, Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin Bogusława Rogalskiego i Prawdziwej Europy Mirosława Piotrowskiego.

Powołaliśmy ten komitet ponieważ uważamy, że opina katolicka powinna mieć własną i niezależną reprezentację w życiu publicznym, także na forum europejskim. Nasz program to cywilizacja życia w której centrum jest naturalna rodzina, prawo do życia i wychowania dzieci.

Najważniejszą sprawą, o którą będziemy walczyć w tej kampanii jest Międzynarodowa Konwencja Praw Rodziny, której wysunięciu przez Polskę towarzyszyć musi wypowiedzenie genderowej konwencji stambulskiej.

Jesteśmy przekonani, że każdy głos na naszą koalicję będzie apelem do władz o wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej i zawarcie Międzynarodowej Konwencji Praw Rodziny. Międzynarodowa Konwencja Praw Rodziny jest adresowana do wszystkich państw Europy, ale jest przede wszystkim do państw, które nie chcą ratyfikować genderowej konwencji stambulskiej – jak Węgry, Litwa, Bułgaria, Słowacja i inne.

Naszą pozycję w Unii Europejskiej musimy wzmocnić zawierając Traktat Wyszehradzki, niezbędny po zawarciu przez Niemcy i Francję traktatu w Akwizgranie. Musimy współpracować nie sporadycznie, ale stale.

Europa Środkowa musi być ostoją suwerenności, solidarności i cywilizacji chrześcijańskiej w Europie. Nasza współpraca potrzebna jest nie tylko naszym państwom, ale i milionom ludzi w Europie Zachodniej, którzy podzielają nasze chrześcijańskie zasady.

Nasz komitet będą w tych wyborach reprezentować między innymi prof. Mirosław Piotrowski, Poseł do Parlamentu Europejskiego, znany komentator i felietonista Radia Maryja i Telewizji Trwam, Jan Klawiter, poseł na Sejm z Prawicy RP, obrońca życia, Marian Piłka, były wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych, dr. Krzysztof Kawęcki, Prezes Prawicy RP, komentator i felietonista Radia Maryja, mecenas Stefan Hambura znany pełnomocnik rodzin smoleńskich i obrońca praw polskich rodzin w Niemczech. W Wielkopolsce komitet Prawdziwa Europa – Europa Christi reprezentuje Bogusław Kiernicki, prezes Fundacji św. Benedykta, wydawca, wielokrotny laureat nagród Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, były prezes Polskiego Radia, ojciec sześciorga dzieci.

Będziemy bardzo wdzięczni za podpisanie się i udzielenie poparcia dla listy wyborczej KW Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi. Dzięki niemu będziemy mogli wystartować w wyborach.

Przy okazji wyjaśniamy, że można udzielić poparcia równocześnie także innym komitetom wyborczym, a złożony podpis pod naszą listą nie musi oznaczać oddania na nas głosu.

Posłowie do Parlamentu Europejskiego

Mirosław Piotrowski – Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi

Marek Jurek – Prawica Rzeczypospolitej